"... aby dobrze czuć sie we własnej skórze ..."

Radiesse jest wypełniaczem szeroko stosowanym w medycynie estetycznej. Uzyskał aprobatę FDA - Amerykańskiego Stowarzyszenia Food and Drug Administration.Uważany jest za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek, modelowania linii żuchwy, wypełniania brody czy unoszenia policzków.

Aktywnym składnikiem Radiesse jest hydroksyapatyt wapnia, który wstrzykiwany w skórę tworzy rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu,wytwarzane przez ludzki organizm. Efekt jest długotrwały, utrzymuje się od roku do 5 lat. Hydoksyapatyt wapnia jest składnikiem nietoksycznym i nie wywołuje alergii. Jest materiałem budulcowym naszych kości i już od ponad 20 lat wykorzystywany przy implantach stomatologicznych i w ortopedii. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Efekt widoczny jest tuż po zabiegu. Z reguły pacjent wraca do pełnej aktywności następnego dnia. Czasem mogą pojawiać się po zabiegu niewielkie zaczerwienienia, lekki obrzęk czy drobne siniaczki, które w ciągu kilku dni znikają.

Kontakt

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym specjalistą.

lek. med. Anna Omernik

specjalista dermatolog

 +48 506 171 814

 

lek. med. Marcin Rudnik

specjalista dermatolog

 +48 604 276 014

 
 

Gabinet Medycyny Estetycznej

SEA TOWERS, ul. Hryniewickiego 6C

wejście od strony portu jachtowego lub PKO Bank Polski

Gabinet nr 3