"... aby dobrze czuć sie we własnej skórze ..."

Wybierz interesujący Ciebie zabieg:

MEZOTERAPIA SKÓRY OWŁOSIONEJ GŁOWY

Zabieg ten polecamy osobom z problemami wypadania włosów i łysienia. Polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami pobudzającymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu. Dobre efekty uzyskuje się także u pacjentów ze słabymi, matowymi i rzadkimi włosami. Zabiegi planuje się indywidualnie, zależnie od nasilenia zmian jak i przyczyny łysienia. Na ogół jest to 9 zabiegów: 3 zabiegi co tydzień, 3 zabiegi co 2 tygodnie i 3 zabiegi co miesiąc. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego pistoletu dzięki czemu jest szybki i prawie bezbolesny.

MEZOTERAPIA SKÓRY TWARZY SZYI

Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry twarzy i/lub szyi substancjami pobudzającymi ( witaminy, mikroelementy,aminokwasy itp) lub preparatem kwasu hialuronowego. Celem zabiegu jest uzyskanie lepszego uwodnienia, odżywienia jej oraz stymulacji skóry do odnowy. Zabieg zalecany jest osobom z pierwszymi objawami starzenia się skóry: skóra wiotka, sucha. Zabiegi powinny być powtarzane od 3-5 razy w odstępach 2-4 tyg. Żaden dobry krem nie zastąpi mezoterapii.

MEZOTERAPIA SKÓRY CIAŁA

Jest jedną z metod walki z cellulitem. Zabieg wykonuje się na skórze ud i pośladków. Zastrzyki wykonywane są specjalnym pistoletem dzięki czemu są niebolesne. Wstrzykiwane preparaty powodują zwiększony metabolizm tkanki tłuszczowej, co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efekty tzw. skórki pomarańczowej. Kuracja obejmuje 4-6 zabiegów wykonywanych co 2-4 tyg. i łaczymy ją z zabiegami masażu klasycznego tuż po mezoterapii w naszym gabinecie.

Kontakt

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym specjalistą.

lek. med. Anna Omernik

specjalista dermatolog

 +48 506 171 814

 

lek. med. Marcin Rudnik

specjalista dermatolog

 +48 604 276 014

 
 

Gabinet Medycyny Estetycznej

SEA TOWERS, ul. Hryniewickiego 6C

wejście od strony portu jachtowego lub PKO Bank Polski

Gabinet nr 3