"... aby dobrze czuć sie we własnej skórze ..."

Nowoczesny system implantacji włosów – Biofibre®

Implantacja  włosów  Biofibre  jest obecnie najbardziej  innowacyjną metodą zagęszczania włosów, jest wynikiem 20-letnich badań naukowych na sztucznych włosach. Technika wszczepiania  włosów umożliwiła zwiększenie ich gęstości  w ciągu kilku godzin , zachowując maksymalny  komfort  życia  pacjenta. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny  a efekt jest  bardzo  naturalny.

Poprawa wyglądu jest natychmiastowa i długotrwała ( do 7-8 lat)

Co to jest Biofibre®?

Włosy  Biofibre wykonane z biozgodnych materiałów, są miękkie, giętkie i  odporne na działanie czynników szkodliwych. Dostępne są w 20 kolorach i różnych długościach ( od15 do 45cm), Dobiera się je do rodzaju naturalnych włosów pacjenta to jest proste, faliste lub kręcone.

Czy zabieg  jest bezpieczny?

Biofibre CE 0373 Artificial Hair odpowiadają wysokim standardom jakości i bezpieczeństwa. Włosy maja wysoki poziom biozgodnosci. Są odporne na szkodliwe działanie czynników chemicznych, fizycznych i mechanicznych co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi opartymi na analizie histologicznej  prowadzonej po 2 ,3 i 5 latach po zabiegu. Urządzenie do ich wszczepiania firmy Medicap® spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa określane przez Dyrektywę 93/42/EEC, co potwierdzone zostało certyfikatami CE 0373.

Próbnik kolorów
Jakie są efekty zabiegu?Implantacja włosów Biofibre jest prosta i skuteczna. To procedura medyczna  dająca natychmiastowy efekt estetyczny. Umożliwia rozwiązanie problemu łysienia  zarówno  u kobiet jak i u mężczyzn.

Implantacja włosów Biofibre  najlepiej sprawdza się u pacjentów z :

  • łysieniem androgenowym
  • utratą gęstości włosów
  • łysieniem plackowatym
  • łysieniem w obrębie blizn

Zabieg zalecany jest osobom pragnących bezpiecznie i skutecznie rozwiązać problem łysienia z natychmiastowym i długotrwałym efektem estetycznym. Przeprowadzony przez doświadczonego lekarza dermatologa zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo i zadowalające rezultaty.Efekt zabiegu implantacji włosów – Biofibre®

Efekt zabiegu implantacji włosów – Biofibre®

 

Kontakt

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym specjalistą.

lek. med. Anna Omernik

specjalista dermatolog

 +48 506 171 814

 

lek. med. Marcin Rudnik

specjalista dermatolog

 +48 604 276 014